20 października 2023r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Papieski.

Data: 23.10.2023 r., godz. 15.07    235
Dzień Papieski.

20 października 2023r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Papieski. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły należący do Scholi Magnificat i Bielanek oraz uczniowie klasy 4 d pod kierunkiem s. Anny oraz katechetów: p. Basi i p. Sławka przygotowali Akademię Papieską pt. "Cywilizacja życia", nawiązującą do ogólnopolskiego tematu XXIII Dnia Papieskiego. Kolejny Dzień Papieski  jest wezwaniem, „aby kochać i szanować życie każdego człowieka" czego przykładem jest przedstawiona przez uczniów bł. Rodzina Ulmów. Uwieńczeniem tego spotkania papieskiego było wspólne odśpiewanie Barki - ulubionej pieśni papieża Polaka.

Samorząd Uczniowski z Panią Dyrektor Jolantą Braun i opiekunami SU p. Elżbietą Dąbkowską-Mikos i p. Moniką Wendolf złożyli kwiaty i zapali znicze pod obeliskiem Jana Pawła II.