Akcja charytatywna "Kartka wielkanocna dla seniora".

Data: 13.04.2022 r., godz. 07.25    1161
Akcja charytatywna "Kartka wielkanocna dla seniora".
Została pomyślnie zakończona również kolejna Akcja charytatywna "Kartka wielkanocna dla seniora". Dzieci wykonywały w domu kartki wielkanocne z życzeniami w celu podarowania ich osobom starszym i samotnym z Domu Opieki w Jabłonnie i w Serocku. Była to Akcja szybka i zorganizowana, mobilizacja była również ekspresowa. Zebraliśmy ponad 100 kartek, które zostaną wręczone seniorom w tych dniach, jeszcze przed Świętami wielkanocnymi. Seniorzy wiedzą o tej niespodziance przygotowywanej przez dzieci i z niecierpliwością wyczekują na moment, w którym otrzymają kartki z życzeniami. W imieniu seniorów pragnę podziękować wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom za zaangażowanie, pracę, poświęcony czas, a przede wszystkim za serca wrażliwe, otwarte i chętne do pomocy.

Koordynator Akcji, s. Anna