Zakończona Akcja charytatywna "Palemka dla seniora".

Data: 13.04.2022 r., godz. 07.16    450
Akcja charytatywna "Palemka dla seniora".
Została pomyślnie zakończona Akcja charytatywna "Palemka dla seniora". Dzieci wykonywały w domu palemkę w celu podarowania jej osobom starszym i samotnym z Domu Opieki w Jabłonnie. Zebraliśmy około 70 palemek, które zostały wręczone seniorom w piątek 8 kwietnia 2022r. przed Niedzielą Palmową podczas spotkania świątecznego przygotowanego przez uczniów naszej szkoły (należących do Scholi Magnificat i Bielanek) pod opieką sióstr. Seniorzy ze wzruszeniem przyjęli te bezcenne prezenty przygotowane specjalnie dla nich. W imieniu seniorów i ich opiekunów serdecznie dziękujemy dzieciom za ich wrażliwe serca, za poświęcony czas dla innych; dziękujemy również rodzicom za współpracę i pomoc w zorganizowaniu również tego spotkania świątecznego.

koordynator Akcji, s. Anna