Udział w projekcie przyrodniczo-ekologicznym pt. "Zakochać się w drzewach... Naturalnie."

Data: 11.04.2022 r., godz. 19.39    544
udział w projekcie przyrodniczo-ekologicznym pt. "Zakochać się w drzewach... Naturalnie."
Rozpoczęliśmy udział w projekcie przyrodniczo-ekologicznym pt. "Zakochać się w drzewach... Naturalnie."
Głównym bohaterem naszego projektu są drzewa..., które mijamy w zwykłej codzienności. Podczas realizacji zajęć pragniemy uwrażliwiać naszych uczniów na wartości, jakimi obdarowuje nas przyroda.
Wierzymy, że nasze działania zwiększą świadomość uczniów nt. środowiska oraz zachęcą ich do obserwacji i spędzenia wolnego czasu na łonie natury!
Zad. 1
Uczniowie klas I-III poznali rodzaje drzew oraz przygotowali w grupach plakat obrazujący wylosowane drzewo.
Kolejne tygodnie przyniosą kolejne proekologiczne działania.
Zapraszamy do obejrzenia efektów prac uczniów.
Naturalnie...pozdrawiamy!

Ewelina Cieślińska