Data: 25.10.2021 r., godz. 19.00    646
W dniu 25 października 2021 roku w świetlicy szkolnej klas I-III odbyły się warsztaty pt. "Godomy po śląsku". Podczas warsztatów nauczyciele zaprezentowali rejon Śląska, najważniejsze tradycje weselne i bożonarodzeniowe. Odbył się również wirtualny spacer po siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Na zakończenie przeczytano bajkę pt. "Kot w szczewikach" w śląskiej gwarze i przeprowadzono quiz wiedzy o Śląsku. Warsztaty zostały zakończone słodką nagrodą - kopalnioki (cukierki śląskie).
Nauczyciele prowadzący warsztaty: Patrycja Borcuch , Paulina Paruszewska oraz Sebastian Borowczyk.