Wspomnienia klasy 4e i 4d z wyjazdu na Zieloną Szkołę.

W dniach 10-12 maja 2017 wszystkie klasy czwarte udały się na Zieloną Szkołę do Ośrodka Wypoczynkowego KULKA na Mazurach. Na wszystkich uczestników na miejscu czekało bardzo wiele atrakcji. Byliśmy podzieleni na cztery grupy. Klasa 4e, wraz z częścią klasy 4d, stanowiła grupę IV. Pierwszy dzień zaczęliśmy od ścianki wspinaczkowej, następnie graliśmy w mega gry (chińczyk, twister, wieża Jenga). Po kolacji miło spędziliśmy czas przy ognisku z animatorem. Drugiego dnia zaraz po śniadaniu czekała na nas niezwykła przygoda w lesie, tzw. surviwal – sztuka przetrwania. Następnie było mnóstwo zabawy podczas poszukiwania skarbów. Był też „ranny lotnik”, czyli ciekawa lekcja pierwszej pomocy. Dopełnieniem było przezwyciężenie strachu na żyroskopie. Wieczorem mogliśmy trochę poszaleć na dyskotece. Ostatniego dnia grupa jeszcze bardziej zintegrowała się podczas różnych konkurencji zespołowych. Przed obiadem mogliśmy spróbować swoich sił w pojedynkach sumo. Wyjazd uważamy za bardzo udany. Mimo, że był to nasz pierwszy wyjazd bez rodziców, chyba daliśmy sobie nieźle radę, skoro wychowawczyni mówi, że jest z nas dumna. Nie możemy doczekać się wyjazdu za rok. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z naszej wycieczki.

KLASA 4E