Rozstrzygnięcie gminnego konkursu pod honorowym patronatem Wójta Gminy Jabłonna "Zimowy pejzaż".

Data: 07.03.2022 r., godz. 18.39    892
"Zimowy pejzaż".
Jabłonna 03.03.2022r.

Protokół gminnego konkursu plastycznego pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Jabłonna Pana Jarosława Chodorskiego ,,Zimowy pejzaż’’

Organizatorem gminnego konkursu była Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Jabłonnie. Konkurs przeznaczony był dla chętnych uczniów klas 1-3 w szkołach podstawowych
w gminie Jabłonna. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej techniką dowolną i dostarczenie jej do Szkoły Podstawowej w Jabłonnie. Wpłynęły 54 prace plastyczne.
Powołane jury, w dniu 03.03.2022r. w składzie Pani Mariola Świętorecka,Pani Monika Dybalska wyłoniło dziesięć prac, które zajęły miejsca 1-2-3 , oraz przyznano dwa wyróżnienia:

Miejsce I – zajęli:
- Wiktoria Perzyńska kl.2C Sz.P. Jabłonna
- Aleksander Zduński kl.3D Sz.P. Jabłonna

Miejsce II- zajęli:
- Gaja Grytczuk kl.2B Sz.P. Jabłonna
- Barbara Milaniuk kl.3F Sz.P. Jabłonna
- Karol Benedykciuk kl.3C Sz.P. Jabłonna

Miejsce III – zajęli:
- Maja Zdziech kl.1E Sz.P. Jabłonna
- Małgorzata Zdziech kl.3C Sz.P. Jabłonna
- Bartosz Smoliński kl.3C Sz.P. nr 2 Chotomów

Ponadto jury przyznało dwa wyróżnienia:
1. Amelia Greese Łyko kl.3C Sz.P. nr 2 Chotomów
2. Zofia Chodyna kl.2 C Sz.P. Chotomów

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom. Gratulujemy uczniom nagrodzonym, życząc dalszych sukcesów artystycznych.
Podziękowanie składamy również Wójtowi Gminy Jabłonna za udzielenie Honorowego Patronatu nad konkursem ,,Zimowy pejzaż’’.

Organizatorzy konkursu:

Paulina Sulima, Renata Kurnyta