Zapraszamy Dzieci wraz z Rodzicami na wyjątkowe pożegnanie lata! Przejazd zabytkowym Jelczem „Ogórkiem” odbędzie się w sobotę 24 września 2022 od godz. 11.00.

Data: 23.09.2022 r., godz. 18.25    Liczba odwiedzających: 509
Szanowni Państwo,

W imieniu Dyrekcji Muzeum Niepodległości serdecznie zapraszam Dzieci wraz z Rodzicami na wyjątkowe pożegnanie lata! Z tej okazji przygotowaliśmy wspaniałą atrakcję – przejazd autobusem “Ogórek” po oddziałach Muzeum Niepodległości w Warszawie. To niebywała okazja, aby w jednym dniu odwiedzić Pałac Przebendowskich/Radziwiłłów, Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej, Muzeum Więzienia Pawiak oraz Mauzoleum Walki i Męczeństwa.

W czasie przejazdów przewodnik przybliży historię związaną z odwiedzanymi lokalizacjami.

Zapisy na poszczególne kursy: historia@muzn.pl

Ilość miejsc ograniczona.

Jest możliwość zapisania się na dowolną liczbę kursów.

Bilet wspólny do Muzeum Niepodległości jest ważny do wszystkich oddziałów 7 dni od dnia zakupu.