Laboratoria Przyszłości

Data: 14.12.2022 r., godz. 19.00    458
Laboratoria Przyszłości
Uczniowie klasy 1c skorzystali z pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach Laboratoriów Przyszłości. Wybraliśmy klocki LEGO SPIKE. Zajęcia z klockami zachęcają do samodzielnego myślenia oraz nauki przedmiotów STEAM przez zabawę w opowiadanie historii i rozwiązywanie problemów. Podczas pierwszych zajęć poznaliśmy zasady pracy z klockami, przygotowaliśmy zestawy do pracy i próbowaliśmy odgadnąć zastosowanie poszczególnych elementów, a jest ich niemało: inteligentny Hub z dwoma portami, silniczki, matryca świetlna oraz czujnik kolorów. Nie możemy doczekać się kolejnych zajęć! Wielka przygoda przed nami!

Uczniowie klas 6a i 6e pod kierunkiem pani Justyny Djas skorzystali z pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości
Wybraliśmy grę BOFFINI 500. Podczas lekcji techniki po teorii przeszliśmy do działania. Nie możemy doczekać się kolejnych zajęć! Wielka przygoda przed nami!