To jest finał projektu "Zakochać się w drzewach...NATURAlnie!"

Data: 04.05.2022 r., godz. 18.08    918
To jest finał projektu "Zakochać się w drzewach...NATURAlnie!"
To jest finał projektu "Zakochać się w drzewach...NATURAlnie!" Przed szkołą odbyło się uroczyste zasadzenie drzewa liściastego o nazwie grab pospolity!
Nasza miłość do przyrody, natury i drzew rozpoczyna się tu i teraz i pozostanie na zawsze! Zapraszamy do obejrzenia relacji z tej uroczystości, w której swoją obecnością zaszczyciła nas nasza Pani Dyrektor mgr Jolanta Braun! Dziękujemy za udział!
Przy okazji realizacji tego projektu dwóch uczniów z klasy IId otworzyło się na twórczość i tak właśnie powstały dwa wiersze na cześć graba!
Natura nie ma granic, a obcowanie z nią daje nam wiele dobrego! Dziękujemy serdecznie wszystkim wychowawcom i uczniom za udział w tym projekcie! To był NATURAlnie dobry czas!

Organizatorzy: Ewelina Cieślińska i Otylia Wasilewska