Uwaga zmiana zbiórki makulatury!!!

Data: 04.12.2019 r., godz. 12.00    Liczba odwiedzających: 1448
W związku z otrzymanym pismem PZ-OP-I.706.2.2019.MI Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego zapraszającym przedszkola, szkoły podstawowe i szkoły średnie z terenu województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w XVI edycji „Konkursu – zbiórka surowców wtórnych.

W załączeniu przesyłam:
- regulamin XVI edycji Konkursu
- formularz raportu z przebiegu zbiórki wraz z potwierdzeniem ilości zebranego surowca wtórnego.

Zbiórka surowców wtórnych prowadzona będzie do 3 kwietnia 2020 r.

Wszelkie dodatkowe informacje o Konkursie można uzyskać w Departamencie Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w Wydziale Gospodarki Odpadami pod numerami tel.: (22) 59-79-093 oraz (22) 59-79-480 a także na stronie internetowej www.mazovia.pl/konkursy/ekokonkursy.

Każdy uczeń /rodzic/ może oddać makulaturę lub/i butelki PET w ramach XVI edycji "Konkursu - zbiórka surowców wtórnych" organizowanego przez Województwo Mazowieckie ( Regulamin zamieszczony na stronie szkoły).

Trzeba:
Pobrać u Opiekunów Samorządu Uczniowskiego druk potwierdzenia i odbioru makulatury.

Uczestnicy konkursu uzupełniony druk przynoszą do Opiekunów SU
/B. Grzywińska s.115g; E. Dąbkowska-Mikos 18g/