Rada pedagogiczna

Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

 

Przedmiot

 

  1.  

Braun Jolanta

Wiedza o społeczeństwie

  1.  

Archutowska Katarzyna

Wychowawca w świetlicy

  1.  

Bachurski Piotr                

Wychowanie fizyczne

  1.  

Berezińska Marzena

Wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

  1.  

Bębeńska Małgorzata

Przyroda, biologia geografia

  1.  

Chmielewska Urszula

Fizyka

  1.  

Ciepielewska Natalia

Bibliotekarz

  1.  

Cyngot Katarzyna

Wychowawca w świetlicy

  1.  

Czechowska Kamila

Wychowawca w świetlicy

  1.  

Dąbkowska-Mikos Elżbieta

Język polski

  1.  

Djas Justyna

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Domian Monika

Wychowanie fizyczne

  1.  

Dragan Monika

Muzyka

  1.  

Dworakowska Aneta

Wychowanie przedszkolne

  1.  

Dybalska Monika

Wychowawca w świetlicy

  1.  

Dziadulewicz Renata

Wychowawca w świetlicy

  1.  

Florczak Marcin

Wychowanie fizyczne

  1.  

Frankowska Anna

Wychowawca w świetlicy

  1.  

Gawrońska Agnieszka

Terapeuta

  1.  

Gesek Barbara

Język polski

  1.  

Gregajtys Daria

Nauczyciel wspomagający

  1.  

Gruczek Magdalena

Biologia, przyroda

  1.  

Grudzińska Justyna

Nauczyciel wspomagający

  1.  

Gruszka Julianna

Matematyka

  1.  

Grzelak Gabriela

Nauczyciel wspomagający

  1.  

Grzywińska Barbara

Historia

  1.  

Jacek-Płatko Małgorzata

Bibliotekarz

  1.  

Jankowska Katarzyna

Doradztwo zawodowe, nauczyciel wspomagający

  1.  

Jarosz Anna

SI

  1.  

Kalinowska Justyna

Informatyka

  1.  

Kobus Sylwia

Przyroda

  1.  

Kopczyńska Kinga

Nauczyciel wspomagający

  1.  

Kowalczyk Natalia

Wychowanie fizyczne

  1.  

Kowalski Marcin

Religia

  1.  

Królicka Aneta

Wychowawca w świetlicy. WDŻ

  1.  

Królikowska Elżbieta

Wychowawca w świetlicy

  1.  

Królikowska Monika

Historia, muzyka

  1.  

Krzyczkowska Edyta

Matematyka

  1.  

Książkiewicz-Zbrowska Agnieszka

Wychowawca w świetlicy

  1.  

Kucharska Anna

Plastyka

  1.  

Kuliś Malwina

Wychowanie przedszkolne

  1.  

Kulmaga Karolina Maria

Matematyka

  1.  

Kurnyta Renata

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Legocki Magdalena

Język angielski

  1.  

Lewandowska Katarzyna

Język angielski

  1.  

Maj Aneta

Matematyka

  1.  

Marjańska Joanna

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Maskiewicz Magdalena

Język angielski

  1.  

Misiak Mateusz

Wychowanie fizyczne

  1.  

Muzal Renata

Język polski

  1.  

Myślińska Wanda

Wychowanie fizyczne

  1.  

Ołton Joanna

Nauczyciel wspomagający, język polski

  1.  

Ostrowska Katarzyna

Język angielski

  1.  

Pacuła Justyna

Terapeuta

  1.  

Pajka Honorata

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Paulina Paruszewska

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Paszko Magdalena

Psycholog

  1.  

Pawłowska Monika

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Piętak Anna

Religia

  1.  

Pietrak Agnieszka

Wychowawca w świetlicy

  1.  

Podłucka Hanna

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Pol Marta

Geografia, nauczyciel wspomagający

  1.  

Polko Danuta

Edukacja dla bezpieczeństwa

  1.  

Poźniak Julia

Chemia, biologia

  1.  

Prusińska Jolanta

Logopeda

  1.  

Raczyńska Jolanta

Matematyka, informatyka

  1.  

Reszczyk Ewelina

Język angielski

  1.  

Rogulska Małgorzata

Nauczyciel wspomagający

  1.  

Romanowska Justyna

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Rostek Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna, technika

  1.  

Roztocki Jan

Religia

  1.  

Rzepczyńska Wanda

Pedagog, WDŻ

  1.  

Sapiejewska Joanna

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Selyenska Oksana

Język angielski

  1.  

Sękowska Sara

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Sieńkowska  Elżbieta

Technika

  1.  

Skonieczna Ewa

Logopeda

  1.  

Skrzypkowska Marzena

SI, logopeda

  1.  

Skudziński Sławomir

Religia

  1.  

Sodel Anita

Język polski

  1.  

Sulima Paulina

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Syguła Katrzyna

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Szaniawska-Rawo Katarzyna

Matematyka

  1.  

Szopa Jacek

Wychowanie fizyczne

  1.  

Świderska Urszula

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Świętorecka Mariola

Wychowawca w świetlicy

  1.  

Ubowska Anna

Wychowanie przedszkolne

  1.  

Wasilewska Otylia

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Wendolf  Monika

Wychowawca w świetlicy

  1.  

Wilińska Aleksandra

Język niemiecki

  1.  

Wisznia Izabela

Psycholog

  1.  

Wiśniewska  Katarzyna

Język polski

  1.  

Wojnarowska  Dagmara

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Wołosiewicz  Barbara

Religia

  1.  

Wypych Agata

Wychowanie przedszkolne

  1.  

Wysocka Ewa

Nauczyciel wspomagający

  1.  

Zakrzewska Anna

Pedagog

  1.  

Zdziech Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Zubrzyńska -Szarubko Magdalena

Język polski, technika

  1.  

Żmijewska Joanna

Nauczyciel wspomagający