Rada pedagogiczna

Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2016/2017

IMIĘ

NAZWISKO

PRZEDMIOT

Jolanta

Braun

zajęcia komputerowe

Natalia

Ciepielewska

bibliotekarz

Joanna

Marjańska

nauczyciel wspomagający w kl. 3

Anita

Sodel

język polski

Elżbieta

Dąbkowska - Mikos

język polski

Katarzyna

Wiśniewska

język polski

Renata

Muzal

język polski

Barbara

Grzywińska

historia

Ewelina

Reszczyk

język angielski

Magdalena

Legocki

język angielski (edukacja wczesnoszkolna)

Elżbieta

Musiał

język angielski (edukacja wczesnoszkolna)

Katarzyna

Szostek - Pająk

język angielski

Sylwia

Kolasińska

język angielski

Teresa

Jarkowska - Słupek

matematyka

Karolina

Kulmaga

matematyka

Jolanta

Raczyńska

matematyka, zajecia komputerowe

Aneta

Zasłonka

matematyka

Agata

Gołowicz

matematyka

Anna

Wal

zajęcia komputerowe

Małgorzata

Bębeńska

przyroda

Agnieszka

Pomaska

przyroda

Piotr

Bachurski

wf, basen

Wanda

Myślińska

wf

Marzena

Berezińska

wf

Mateusz

Misiak

wf, basen

Jacek

Szopa basen

Ks. Paweł

Banach

religia

Ks. Dawid

Więcek

religia

Anna

Michalak

religia

Ewa

Rutkowska

religia

Barbara

Wołosiewicz religia

Cezary

Indulski

zajęcia techniczne

Natalia

Zalewska

muzyka

Monika

Dybalska

plastyka, świetlica szkolna

Katarzyna

Jankowska

edukacja wczesnoszkolna

Paulina

Sulima

edukacja wczesnoszkolna

Monika

Królikowska

edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta

Królikowska

edukacja wczesnoszkolna

Honorata

Pajka

edukacja wczesnoszkolna

Monika

Łaniewska

edukacja wczesnoszkolna

Hanna

Podłucka

edukacja wczesnoszkolna

Renata

Kurnyta

edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna

Rostek

edukacja wczesnoszkolna

Magdalena

Zubrzyńska-Szarubko

edukacja wczesnoszkolna

Justyna

Djas

edukacja wczesnoszkolna

Dagmara

Wojnarowska

edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta

Sieńkowska

edukacja wczesnoszkolna

Aleksandra

Wilińska

edukacja wczesnoszkolna

Elzbieta

Bziuk

edukacja wczesnoszkolna

Sara

Sękowska

edukacja wczesnoszkolna

Magdalena 

Baranowska

edukacja wczesnoszkolna

Justyna 

Romanowska

edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna

Zdziech

edukacja wczesnoszkolna

Joanna

Żmijewska

edukacja wczesnoszkolna

Malwina

Kuliś

wychowanie przedszkolne

Aneta

Królicka

wychowanie przedszkolne

Urszula

Świderska

wychowanie przedszkolne

Ewa

Wysocka

wychowanie przedszkolne

Anna

Ubowska

wychowanie przedszkolne

Paulina

Rulka

wychowanie przedszkolne

Agata

Wypych

wychowanie przedszkolne

Urszula

Łapińska

wychowanie przedszkolne

Katarzyna

Kwiek

nauczyciel wspomagający

Joanna

Ołton

nauczyciel wspomagający w kl. 3

Marta

Pol

nauczyciel wspomagający

Kinga

Kopczyńska

nauczyciel wspomagający

Małgorzata

Rogulska

nauczyciel wspomagający

Gabriela

Grzelak

nauczyciel wspomagający

Paulina

Ciepielewska

nauczyciel wspomagający

Daria

Gregajtys

nauczyciel wspomagający

Agnieszka

Pietrak

świetlica szkolna

Katarzyna

Cyngot

świetlica szkolna

Grażyna

Kupka

świetlica szkolna

Katarzyna

Ostrowska

świetlica szkolna

Renata

Piekutowska

świetlica szkolna

Otylia Marzena

Wasilewska

świetlica szkolna

Monika

Wendolf

świetlica szkolna

Kamila

Czechowska

świetlica szkolna

Aneta

Narejko

świetlica szkolna

Agnieszka

Książkiewicz

świetlica szkolna

Aneta

Dworakowska

świetlica szkolna

Julianna

Chudolińska

świetlica szkolna

Anna

Frankowska

świetlica szkolna

Edyta

Krzyczkowska

terapeuta pedagogiczny

Agnieszka

Gawrońska

terapeuta pedagogiczny

Ewa

Skonieczna

logopeda

Sylwia

Baranowska

logopeda

Wanda

Rzepczyńska

pedagog

Eliza

Gancarz Gaińska

psycholog

Magdalena

Siedliska

psycholog

Jolanta

Prusińska

logopeda

Anna

Zakrzewska

pedagog

Marzena

Skrzypkowska

terapeuta pedagogiczny