Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE  DLA KLAS I-III

W ROKU SZKOLNYM 2017/ 2018

 

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin

Sala

1.    

Innowacja pedagogiczna „W kości i piktogramy gramy – logiczne myślenie rozwijamy”

Dagmara Wojnarowska

Wtorek

9:50-10:35

105

2.    

„Zdolny pierwszaczek” – zajęcia rozwijające zainteresowania

Paulina Sulima

Wtorek

10:45 – 11:30

biblioteka

3.    

Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne

i matematyczne dla klas 2

Renata Kurnyta

Środa

13:55-14:40

203

4.    

„Poznaję i odkrywam” – zajęcia dodatkowe dla klas 1

Otylia Wasilewska

Środa

11:50-12:35

Wtorek

10:45-11:30

 

biblioteka

5.    

„Matematyka jest super” – koło matematyczne dla klas 3

Justyna Romanowska

Wtorek

10:45-11:30

 

12

6.    

„W świecie barw” – zajęcia dla kl. 1

Urszula Świderska

Piątek

15:45-16:30

109

7.    

„Przygoda z ortografią” – zajęcia dodatkowe dla klas 3

Katarzyna Jankowska

Czwartek

11:50-12:35

biblioteka

8.    

„Czy wiesz, że…?” - zajęcia rozwijające zainteresowania dla klas 2

Hanna Podłucka

Czwartek 11:50-12:35

biblioteka

9.    

Ognisko misyjne dla klas 2

Anna Michalak

Wtorek

8:55-9:40

Piątek

8:55-9:40

12s

10.

Konsultacje z języka angielskiego dla klas

2 i 3

Magdalena Legocki

Wtorek

8:55-9:40

Wtorek

13:55-14:40

 

115

 

117

11.

Koło „Pierwszoklasista-odkrywca”

 

Joanna Marjańska

Wtorek

9:50-10:35

 

12s

 

 

12.

Warsztaty z języka angielskiego

dla klas 1B i 1C

Katarzyna Ostrowska

Czwartek

13:55-14:40

203

13.

Zajęcia rozwijające zainteresowania czytelnicze

dla klas 1C, 1D, 1F

Justyna Djas

Czwartek

13:00-13:45

biblioteka

14.

OMNIBUS dla klas 3

Monika Królikowska

Czwartek

8:55-9:40

101inf

15.

OMNIBUS dla klas 3

Monika Królikowska

Poniedziałek

10:45-11:30

109

16.

Koło matematyczne dla klas 1A, 1B, 1E

Joanna Marjańska

Czwartek

8:55-9:40

109

17.

 

Origami dla klas 1

Paulina Sulima

Środa 13:00-13:45

208

18.

Koło ortograficzne dla klas 3

Elżbieta Królikowska

Poniedziałek

11:50-12:35

biblioteka

19.

„Doskonalimy grę na flecie” – zajęcia dodatkowe dla klas 3

Katarzyna Rostek

Poniedziałek

11:50-12:35

10

20.

Kółko plastyczne dla klas 3

Katarzyna Rostek

Piątek

13:00-13:45

101/116

21.

Zajęcia dodatkowe przygotowujące do „Trzecioteściku”

Sara Sękowska

Czwartek

14:50-15:35

115

22.

„Mistrz ortografii” – zajęcia dodatkowe dla kl. 3

Monika Łaniewska

środa

8:00-8:45

biblioteka

 


ZAJĘCIA POZALEKCYJNE  DLA KLAS IV-VII

W ROKU SZKOLNYM 2017/ 2018

 

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin

Sala

     1.

„Spotkania młodych polonistów”

Renata Muzal

Czwartek godz. 13:55-14:40

Poniedziałek

14:50 – 15:35

14

     2.

Zajęcia wspomagające

i przygotowujące do konkursów z języka polskiego dla klas IV

Anita Sodel

Czwartek 13:55-14:40

18

     3.

Koło języka angielskiego kl. 6

Ewelina Reszczyk

Wtorek

8:55-9:40

biblioteka

     4.

Koło języka angielskiego dla kl. 4

Ewelina Reszczyk

Wtorek

11:50-12:35

biblioteka

     5.

„Betania” – spotkania liturgiczno-misyjne kl. 4-6

Barbara Wołosiewicz

Wtorek

14:50-15:35

112

6.       

Zajęcia doskonalące umiejętności polonistyczne kl. 4

Magdalena Zubrzyńska-Szarubko

Piątek

14:50-15:35

110

7.       

Zajęcia wspomagające i przygotowujące do konkursów matematycznych dla kl. 5

Karolina Kulmaga

Środa

13:55-14:40

11

8.       

Zajęcia wspomagające i przygotowujące do konkursów matematycznych dla kl. 6

Karolina Kulmaga

Środa

13:00-13:45

112

9.       

Koło z języka niemieckiego

Aleksandra Wilińska

Środa

13:55-14:40

10

10.   

Zajęcia wspomagające i przygotowujące do konkursów z języka polskiego dla kl. 5

Anita Sodel

czwartek

8:55-9:40

13

11.   

Zajęcia dodatkowe z biologii i chemii

Brygida Lewandowska

piątek

14:50-15:35

102

12.   

Matematyka po angielsku dla klas 4E, 4F, 4H

Elżbieta Musiał

poniedziałek

8:00-8:45

13

13.   

Matematyka po angielsku dla klas 4C, 4G, 4A

Elżbieta Musiał

czwartek

8:00-8:45

11

14.   

„Cookies” – konsultacje z języka angielskiego dla kl. 5A

Magdalena Maskiewicz

piątek

13:55-14:40

101

15.   

„Tea time” – klub języka angielskiego

Magdalena Maskiewicz

wtorek

13:55 – 14:40

 

16.   

Zajęcia wspomagające z języka angielskiego dla kl. 6

Katarzyna Lewandowska

czwartek

13:55-14:40

108

17.   

Konsultacje z języka angielskiego „English corner”

Katarzyna Lewandowska

środa

13:55-14:40

108

18.   

Zajęcia przyrodnicze dla kl. 4C, 4F, 4H

Sylwia Kobus

wtorek

8:00-8:45

112

19.   

Warsztaty plastyczne

Danuta Matejczyk

środa

15:45-16:30

102

20.   

Warsztaty matematyczne dla klas 4

Aneta Maj

wtorek

14:50-15:35

10

21.   

Warsztaty matematyczne dla klas 5

Aneta Maj

wtorek

15:45-16:30

10

22.   

Warsztaty wspomagające oraz przygotowanie do konkursów historycznych

Barbara Grzywińska

wtorek

13:55-15:35

115

23.   

Warsztaty wspomagające oraz przygotowanie do konkursów polonistycznych

Elżbieta Dąbkowska-Mikos

piątek

13:00-13:45

wtorek

13:00-13:45

18

24.   

Warsztaty fizyczne

Cezary Indulski

czwartek

14:50-16:30

102

25.   

Warsztaty geograficzne

Emilia Krawczuk

czwartek

15:45-16:30

101

26.   

Let’s play a game!

Kącik gier angielskich

Katarzyna Szostek-Pająk

czwartek

14:40-15:35

114

27.   

Zajęcia wspomagające z języka polskiego dla klas 4

Renata Łubkowska

poniedziałek

14:50-15:35

110

28.   

 

Warsztaty przyrodnicze dla klas 5C,5D,6D,4G

 

Agnieszka Pomaska

wtorek

13:55-14:40

12

29.   

Warsztaty przyrodnicze dla klas 5A,5B,6E

 

Agnieszka Pomaska

wtorek

14:50-15:35

112

30.   

Warsztaty komputerowe dla klas 5

Jolanta Raczyńska

czwartek

13:55-14:40

111

31.   

Szkolny Klub Wolontariatu

Anna Zakrzewska

Eliza Gancarz-Gaińska

W zależności od potrzeb

110 (gabinet psychologa i pedagoga)

32.   

Warsztaty przyrodnicze klasy 5E

Małgorzata Bębeńska

środa

13:55-14:40

101

33.   

Innowacja pedagogiczna z języka angielskiego „You can learn, if you listen” dla klas 7

Katarzyna Szostek-Pająk

środa

14:50-15:35

114

34.   

Koło matematyczne

 

Aneta Maj

poniedziałek

8:00-8:45

115

35.   

Zajęcia SKS dla chłopców z klas 6

Piotr Bachurski

poniedziałek

15:45-16:30

środa

15:45-16:30

 

 

36.   

Zajęcia sportowe przygotowujące do zawodów dla dziewcząt z kl. 6 i 7

Wanda Myślińska

Piątek

14:50-16:30

 

37.   

Koło polonistyczne dla klas IV-VII

Renata Muzal

Czwartek 14:50-15:35

14

38.   

Zajęcia dodatkowe dla klas 5 „Przygoda z językiem niemieckim”

Elżbieta Bziuk

Czwartek

8:00-8:45

 

39.   

Przygotowanie do konkursów polonistycznych dla klas 7

Katarzyna Wiśniewska

Wtorek

8:00-8:45

17

40.   

Zajęcia rekreacyjne dla dziewcząt z klas 6

Wanda Myślińska

Piątek

13:00-13:45

 

41.   

Piłka koszykowa, piłka ręczna

Mateusz Misiak

Wtorek

8:55-9:40

Środa

13:55-14:40

 

42.   

Zajęcia plastyczne dla kl. 4

Daria Gregajtys

Piątek

9:50-10:35

10:45-11:30

 

biblioteka

s.101

43.   

Zajęcia pilates

Marzena Berezińska

Wtorek

8:55-9:40

 

44.   

Tenis stołowy

Monika Domian

Poniedziałek

13:55-14:40

 

45.   

Gry i zabawy ruchowe dla klas 3

Monika Domian

Czwartek

10:45-11:30

 

46.   

Zajęcia sportowe dla chłopców z klas 7

Mikołaj Sobieraj

Poniedziałek

14:50-15:35

 

47.   

Gry sportowe dla klas 4

Mikołaj Sobieraj

Czwartek

11:50-12:35

 

48.   

Koło matematyczne dla klas 4

Edyta Krzyczkowska

Wtorek

14:50-15:35

 

49.   

Koło matematyczne dla klas 7

Edyta Krzyczkowska

Piątek

14:50-15:35

 

50.   

Unihokej dla klas 5

Piotr Bachurski

Środa

13:55-14:40

 

51.   

Gimnastyka

Piotr Bachurski

Piątek

13:00-13:45

 

52.   

Koło informatyczne

Mirosław Ostaszewski

Piątek

13:55-14:40

15:45-16:30