Rozkład jazdy autobusu

KURSY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH SP JABŁONNA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

UWAGA! Od poniedziałku 3 października 2016 r. będzie dodatkowy kurs autobusu szkolnego. Odjazd spod szkoły o godz. 15:30.

Przyjazd do Szkoły na godz. 8:00

Trasa

Godz.

Trzciany, ul. Granitowa

6:55

Janówek II

7:00

Suchocin

7:05

Oś.Kuranty

7:10

Skierdy

7:15

Nadzorcówka

7:25

Rajszew, ul. Mazowiecka

7:30

Jabłonna, ul. Modlińska

7:35

ul. Chotomowska

7:38

Szkoła

7:45

 

Przyjazd do Szkoły na godz. 11:30

Trasa

Godz.

Trzciany, ul. Granitowa

10:40

Janówek II

10:45

Suchocin

10:50

Oś.Kuranty

10:55

Skierdy

11:00

Nadzorcówka

11:10

Rajszew, ul. Mazowiecka

11:15

Jabłonna, ul. Modlińska

11:20

ul. Chotomowska

11:23

Szkoła

11:30

 

Odjazd ze Szkoły godz. 13:50

Trasa

Godz.

Szkoła

13:50

ul. Chotomowska

13:53

Jabłonna, ul. Modlińska

13:55

Rajszew, ul. Mazowiecka

14:00

Nadzorcówka

14:05

Skierdy

14:10

Oś. Kuranty

14:15

Trzciany, ul. Granitowa

14:20

Janówek II

14:25

Suchocin

14:30

 

Odjazd ze Szkoły godz. 15:30

Trasa

Godz.

Szkoła

15:30

ul. Chotomowska

15:33

Jabłonna, ul. Modlińska

15:35

Rajszew, ul. Mazowiecka

15:40

Nadzorcówka

15:45

Skierdy

15:50

Oś. Kuranty

15:55

Trzciany, ul. Granitowa

16:00

Janówek II

16:05

Suchocin

16:10

 

Odjazd ze Szkoły godz. 16:30

Trasa

Godz.

Szkoła

16:30

ul. Chotomowska

16:33

Jabłonna, ul. Modlińska

16:35

Rajszew, ul. Mazowiecka

16:40

Nadzorcówka

16:45

Skierdy

16:50

Oś. Kuranty

16:55

Trzciany, ul. Granitowa

17:00

Janówek II

17:05

Suchocin

17:10