Rekrutacja

OŚWIADCZENIA

OŚWIADCZENIE

UCHWAŁA RADY GMINY JABŁONNA

ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY JABŁONNA z dnia 29.01.2018 r.

Zapisu dokonują rodzice lub prawni opiekunowie. Przy zapisie potrzebny do wglądu akt urodzenia dziecka i numer PESEL. Zaświadczenie o spełnianiu rocznego przygotowania przedszkolnego w roku szkolnym 2017/2018 r.

Do klas I przyjmujemy:

Dzieci z obwodu, do którego należą ulice: Al. Kard. St. Wyszyńskiego, 1 Maja, Akacjowa, Akademijna, Brzozowa, Buchnik Las, Bukowa, Cudne Manowce, Dereniowa, Dworkowa, Gen. Leopolda Okulickiegi, Grabsztyny, Jasna, Jodłowa, Jonatan, Kameralna, Klonowa, Koszteli, Krąselki, Krzywa, Lasek Brzozowy, Leśna, Leśne Echa, Jana Matejki, Milenijna, Modlińska od Zegrzyńskiej do granicy z Warszawą, Nad Smużna Dolinką, Niwna, Nowa, Ogrodowa, Pańska, Parkowa, Piaskowa, Politechniczna, Przylesie, Rondo Biskupów Płockich, Rondo Księcia Józefa Poniatowskiego, Rondo Maurycego Potockiego h. Pilawa, Rekreacyjna, Sadowa, Słoneczna Polana, Sosnowa, Spokojna, Studencka, Szarych Szeregów, Szkolna, Świerkowa, Tęczowa, Topolowa, Uniwersytecka, Wakacyjna, Wczasowa, Wiedzy, Wiosenna, Wiślna, Wygonowa, Zagajnikowa, Zegrzyńska strona nieparzysta, Złotej Renety, Źródlana oraz obręb Józefów II.

Dzieci 6 - letnie (rok urodzenia 2012) mają prawo do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej szkoły podstawowej o ile korzystały z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2017/2018.

Do karty zgłoszeniowej dziecka do I klasy dołącza się oświadczenie o miejscu zamieszkania rodziców i dziecka.

UCHWAŁA RADY GMINY JABŁONNA Z DNIA 22.02.2017 r.

KARTA ZGŁOSZENIOWA DZIECKA DO KLASY I

OŚWIADCZENIE

OŚWIADCZENIE RODZICA USTALAJĄCE MIEJSCE ZAMIESZKANIA DZIECKA

POTWIERDZENIE WOLI UCZĘSZCZANIA DZIECKA DO KLASY I W SZKOLE PODSTAWOWEJ

ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY JABŁONNA z dnia 29.01.2018 r.

WNIOSEK REKRUTACYJNY DO KLASY I SPOZA OBWODU SZKOŁY

OŚWIADCZENIE O UCZĘSZCZANIU RODZEŃSTWA KANDYDATA DO SZKOŁY