"ROZMOWA Z DRUGOKLASISTAMI Z BELFASTU W USA"

Hello, hello! W końcu się udało! Nasze plany lekcji się zgrały, różnica czasu została pokonana, a komputery zadziałały i tak oto klasa 2a oraz uczestnicy "Friends' Club" porozmawiali i zobaczyli się z rówieśnikami z USA. Nasi amerykańscy koledzy i koleżanki uczęszczają do szkoły podstawowej East Belfast School w Belfaście, w stanie Maine, USA. Mali Amerykanie odczytali nam swoje eseje na temat planów wakacyjnych, a w zamian chcieli poznać nasze. Nawiązały się krótkie konwersacje, kontaktom tym towarzyszyły wielkie emocje, radość i entuzjazm. Dzieci mogły zobaczyć swoich rówieśników, z którymi zawiązały znajomość korespondencyjną w tym roku szkolnym. Planujemy kontynuację! See you next time our American friends!

Magdalena Legocki