KONKURS NA BOŻONARODZENIOWĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ DLA CHORYCH ROZSTRZYGNIĘTY.

Dawid Mazurkiewicz z klasy 4h otrzymał wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Ośrodek Hospicjum Domowe przy ul. Tykocińskiej w Warszawie. Gratulacje !!!!!

Spośród 75 kartek złożonych przez uczniów Szkolna Komisja Konkursowa wybrała 10 prac (Kacper Kardik 4e, Kacper Kodym 7b, Duszczyk Klaudia 4d, Mikołaj Staniewski 4d, Michał Surmiak 4e, Patrycja Jaguścik 7b, Aleksandra Tyska 5c, Dawid Mazurkiewicz 4h, Mikael Edytason 6b, Jakub Surmiak 5b), które przesłała chorym, podopiecznym Ośrodka Hospicjum Domowe przy ul. Tykocińskiej w Warszawie.  Pozostałe kartki przed świętami Bożego Narodzenia zostały przekazane chorym, podopiecznym Prywatnego Domu Opieki Złota Jesień przy ul. Modlińskiej 284 w Jabłonnie.

Koordynator

Agnieszka Pomaska