Zajęcia edukacyjne „Safety Smart-Dziko Kocham Bezpieczeństwo”.

Data: 21.01.2020 r., godz. 18.00    1609
Zajęciac edukacyjne „Safety Smart-Dziko Kocham Bezpieczeństwo”.
20 stycznia 2020 r. uczniowie klas 3a, 3c, 3d,3f, 2c oraz 2e uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych pdt. „Safety Smart-Dziko Kocham Bezpieczeństwo”. Jest to program edukacyjny przygotowany przez UL Incorporation w kooperacji z Disney Educational Production. Jego celem jest przekazanie uczniom wiedzy i umiejętności dotyczących bezpiecznego zachowania się w różnych dziedzinach życia. Uczestników dzisiejszych zajęć Safety Smart przeszkolono w zakresie zachowania bezpieczeństwa w trakcie podróży różnymi środkami transportu.
Odbyła się także projekcja filmu, którego bohaterami byli Timon i Pumba znane i lubiane przez dzieci postacie z filmów Dosney’a. Bohaterowie przedstawili temat prosto i zabawnie, jednocześnie podchodząc w poważny sposób do tego, jak należy postępować w danej sytuacji.
Na zakończenie odbył się quiz utrwalający i potwierdzający wiedzę uczniów pozyskaną podczas prowadzonych zajęć i obejrzanego filmu. Za prawidłowo udzielone odpowiedzi uczestnicy otrzymali materiały edukacyjne, gadżety oraz dyplomy ukończenia szkolenia.